Blog - Najlepsze buty jesienne dla dziecka Sklep Maja i Maks

Darmowa wysyłka już od 299,00 zł.

Sklep Maja i Maks

Najlepsze buty jesienne dla dziecka

0
Najlepsze buty jesienne dla dziecka

 

 

Powoli zbliża się sezon jesienno-zimowy i zaczynamy rozglądać się za nowymi butami dla dzieci. W ofercie naszego sklepu znajdziemy kilku wspaniałych producentów obuwia dziecięcego wartych uwagi przy wyborze butów dla dziecka.

Jakie jesienne buty wybrać dla dziecka?

 

Mamy trzy kategorie butów dziecięcych, buty skórzane, buty skórzane z ociepleniem oraz buty skórzane z ociepleniem i z nieprzemakalną membraną. 

Wybór zależy od tego, na jaki okres użytkowania przypada zakup bucików dla dziecka. Wczesną jesienią zupełnie wystarczające będzie obuwie dziecięce wykonane ze skóry. Temperatury oscylujące w rejonie 20 stopni nie wymagają dodatkowego ocieplenia w bucikach. Skóra jest super materiałem i zapewnia dzieciom komfort użytkowania. Buty można zaimpregnować i wtedy nawet sporadyczny deszcz nie jest nam straszny. 

Jeśli szukamy butów na okres późniejszy, kiedy temperatury są już dużo niższe i mamy też duży większy stopień opadów, wtedy dobrze jest wybrać buciki dziecięce skórzane z lekkim ociepleniem lub z ociepleniem i nieprzemakalną membraną. Wielu producentów obuwia ma już takie buciki w swojej ofercie. W naszym sklepie obuwie z nieprzemakalną membraną mamy od Emel, Mido, Bobux, Mrugała oraz Mazurek. Chcąc zapewnić komfort dziecku oraz beztroską zabawę w każdą pogodę, musimy wziąć pod uwagę właśnie te dwie kategorie obuwia. Membrana zapobiega przemoczeniu butów podczas kontaktu z deszczem, błotem czy śniegiem. Technologia ta jest już od wielu lat stosowana w obuwiu sportowym czy wyczynowym i na szczęście także od kilku lat w obuwiu dziecięcym. 

  

 

Nasze modele z nieprzemakalną membraną znajdziecie tutaj

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl