Regulamin Newslettera - Sklep Maja i Maks

Darmowa wysyłka już od 299,00 zł.

Sklep Maja i Maks
Regulamin Newslettera

 

REGULAMIN NEWSLETTERA

 1. Serwis pod adresem majaimaks.pl (dalej: „Serwis”) umożliwia zapisanie się do bezpłatnego Newslettera wysyłanego drogą elektroniczną przez MAJAMO Magdalena Moryń, ul. Wyszyńskiego 202, 42-202 Częstochowa (dalej: „Administrator”).
 2. Zapisanie się do Newslettera wymaga podania adresu email, Adres e-mail będzie służył jedynie wysyłaniu do Pani/Pana wiadomości Newslettera.
 3. Po zapisaniu się do Newslettera będzie Pani/Pan otrzymywać informacje na tematy naszego asortymentu, promocji w sklepie, przerw urlopowych itp., w tym materiały i informacje dotyczące produktów oferowanych przez Administratora poprzez Serwis.
 4. Zapisując się do naszego newslettera i po potwierdzeniu rejestracji otrzymujesz jednorazowy kod rabatowy dający 10% rabatu na cały asortyment. Promocje nie łączą się.
   KOD RABATOWY  należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia aby naliczył się rabat. Kod jest nieograniczony czasowo. 
   
 5. Niektóre informacje zawarte w Newsletterze mogą stanowić informację handlową, w rozumieniu art. 2 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która dotyczyć może zarówno Administratora jak i jego partnerów, których produkty lub usługi są oferowane w Serwisie.
 6. Wiadomości Newslettera są wysyłane z częstotliwością nie większą niż 1 dziennie.
 7. Może Pani/Pan w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania naszego Newslettera - poprzez wpisanie swojego adresu email w formularzu newslettera w Serwisie
 8. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące Newslettera należy zgłaszać na adres kontakt@majaimaks.pl Administrator podejmie starania, aby odpowiedzieć na Państwa pytania w ciągu 7 dni roboczych.
 9. Administratorem Państwa danych osobowych jest Administrator - MAJAMO Magdalena Moryń, ul. Wyszyńskiego 202, 42-202 Częstochowa
 10. Przetwarzane są następujące kategorie Państwa danych osobowych: adres email (przy czym w Państwa adresie może znajdować się również informacja o: imieniu i nazwisku oraz miejscu zatrudnienia).
 11. Państwa dane osobowe będą przetwarzane aż do czasu otrzymania od Państwa żądania zakończenia subskrypcji Newslettera. Państwa dane osobowe zostaną usunięte także w przypadku podjęcia przez Administratora decyzji o zakończeniu świadczenia Newslettera.
 12. Administrator może zaprzestać świadczenia Newslettera z ważnych powodów - w wyniku zmiany formuły funkcjonowania Serwisu, zamknięcia Serwisu lub zmianie właściciela Serwisu. Zakończenie świadczenia Newslettera może nastąpić po przesłaniu przez Administratora stosownej informacji z 7- dniowym wyprzedzeniem).
 13. Podstawą przetwarzania Państwa danych jest umowa na świadczenie usługi Newslettera – art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystanie z usługi Newslettera.
 14. Przysługuje Państwu prawo do:
 • uzyskania informacji na temat przetwarzania danych, w tym o kategoriach przetwarzanych danych osobowych i ewentualnych odbiorcach danych,
 • żądania skorygowania nieprawidłowych danych lub uzupełnienia niekompletnych danych,
 • żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych - przy czym żądanie zostanie spełnione, jeżeli spełnione zostaną wymogi prawne dotyczące takiego żądania,
 • przenoszenia danych – poprzez otrzymanie danych od administratora formacie umożliwiającym ich przekazanie wybranemu podmiotowi trzeciemu,
 • złożenia skargi do organu nadzorczego Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa – w przypadku stwierdzenia, że dane są przetwarzane sprzecznie z prawem.
 1. Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych powinny być kierowane na adres kontakt@majaimaks.pl. Ponadto żądanie usunięcia danych (rezygnacja z subskrypcji) może być zrealizowane poprzez kliknięcie stosownego linka zamieszczonego w stopce wiadomości Newslettera.
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 24.07.2019
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl